پست-ویژه-تصویر
بدون نظر

جراحی های لیزری چشم

عمل لیزیک که شامل جراحی فمتولیزیک، پی آر کی یا لازک و فمتواسمایل می شود متداول ترین درمان برای بیماران دارای آستیگمات چشم است و آنها را برای همه عمر بی نیاز از عینک می کند. لیزیک چشم پس از معاینه دقیق توسط دکتر اطهر شادمانی متخصص چشم  برای بیماران تجویز می شود و نتیجه بسیار موفقیت آمیزی دارد. موفقیت عمل لیزیک بسیار بالا است به این معنی که عوارض عمل لیزیک بسیار نادر است و نگرانی خاصی بیماران را تهدید نمی کند. دکتر شادمانی  پیشرو در انجام عمل جراحی لیزیک شامل فمتولیزیک، پی آر کی یا لازک و فمتواسمایل در استان فارس و جنوب کشور می باشد. هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان چشم پزشکی  مطابق با تعرفه های رسمی دریافت شده و بیمار پس از عمل جراحی از بیمارستان مرخص می شود. برای اطلاع از جزییات بیشتر درمان آستیگمات چشم با لیزیک میتوانید همزمان پیج اینشتاگرام دکتر اطهر شادمانی را به نشانی زیر دنبال کنید

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم یکی از راه های اصلاح عیوب انکساری چشم استفاده از تکنیک های عمل جراحی لیزری است که قبلاً به نام عمل جراحی لیزیک چشم شناخته می شد و امروزه با پیشرفت علم چشم پزشکی با استفاده از دستگاه های فمتولیزیک چشم انجام می شود. دکتر اطهر شادمانی جراح و متخصص چشم پزشکی پیشتاز در انجام عمل جراحی لیزیک و عمل جراحی فمتولیزیک هستند و در حال حاضر عمل فمتولیزیک با دقت و کیفیت بسیار بالا توسط ایشان در بیمارستان انجام می شود.

جراحی فمتولیزیک چشم در بیمارستان چشم پزشکی  با استفاده از جدیدترین دستگاه های فمتولیزیک چشم انجام می شود. خانواده عمل های جراحی لیزیک مانند عمل جراحی PRK، لازک چشم، فمتولیزیک چشم و اسمایل یک روش جراحی سرپایی چشم است که برای اصلاح دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم در افراد مبتلا به عیوب انکساری به‌ کار می رود. این روش یکی از مناسب ‌ترین و سریع ‌ترین شیوه‌ های اصلاح عیوب انکساری چشم است. در عمل جراحی فمتولیزیک چشم ابتدا برش نازکی از قرنیه ایجاد می ‌شود، سپس بیمار با راهنمایی جراح چشم پزشک ، به چراغ چشمک زن بالای سر خود نگاه می ‌کند؛ این مرحله زمانی است که لیزر دستگاه فمتولیزیک چشم برروی سطح قرنیه چشم تابانده می شود. عمل جراحی فمتولیزیک چشم و فمتواسمایل از جدید ترین روش ‌های نوین اصلاح نزدیک ‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم است که به‌ وسیله لیزر فمتوسکند انجام می ‌شود. در حال حاضر رایج ‌ترین کاربرد آن مربوط به برش قرنیه چشم است و می ‌توان آن را فرم برتر عمل جراحی PRK و لازک دانست. دستگاه جراحی فمتولیزیک بسیار پیشرفته است و امروزه علاوه بر کلینیک چشم پزشکی دکتر شادمانی در معتبرترین مراکز چشم پزشکی جهان استفاده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *